Mały lokalny biznes forum
Współpraca z zewnętrzną firmą - Wersja do druku

+- Mały lokalny biznes forum (http://malylokalnybiznes.pl)
+-- Dział: Mój lokalny biznes (http://malylokalnybiznes.pl/Forum-M%C3%B3j-lokalny-biznes)
+--- Dział: Zakładanie firmy (http://malylokalnybiznes.pl/Forum-Zak%C5%82adanie-firmy)
+--- Wątek: Współpraca z zewnętrzną firmą (/Thread-Wsp%C3%B3%C5%82praca-z-zewn%C4%99trzn%C4%85-firm%C4%85)Współpraca z zewnętrzną firmą - rokky - 09-08-2017

W jaki sposób analizujecie firmy zewnętrzne z którymi planujecie nawiązać współpracę? Wiem, że ważna jest cena i opinie ale co jeszcze? Dajmy na to jeżeli potrzebowałbym tłumacza i mam przed sobą taką ofertę http://www.angos.com.pl to na co powinienem zwrócić uwagę?


RE: Współpraca z zewnętrzną firmą - maczynski - 12-22-2017

Patrzyłem nie tak dawno na oferty typu http://zadbajobezpieczenstwo.pl/ bo chciałem rozwiązać problem braku specjalisty IT. Interesowały mnie kompetencje i stosunek zakres usług/cena. Oferty mam ale póki co decyzje odkładam na nowy rok.


RE: Współpraca z zewnętrzną firmą - samanta - 05-28-2018

Cena, jakość, podejście do klienta to klucz. Firma, w której pracuję, korzysta z ofert typu https://www.pomoc-drogowa-szczecin.pl/autoholowanie/ bardzo często. Nie ma tutaj miejsca na problemy, dlatego nasze interesy dodatkowo zabezpieczają zapisy umowne.


RE: Współpraca z zewnętrzną firmą - Monika - 07-04-2018

Poszukiwania potrzebnej firmy zaczynam od wyszukiwarki internetowej. Ostatnio modne u mnie hasła to porady prawne elbląg. Jestem na etapie szukania negocjowania warunków współpracy.